Resultats de la cerca

332 productes

Suc de Pastanaga Bio 500ml Cal Valls
  • Producte bio
  • Productes de proximitat

Suc de Pastanaga Bio 500ml Cal Valls

3,45 €/u

3,45 €

Pes mitjà u.: 0,50 Kg.

3,45 €/u

Suc de Poma Bio 200ml Cal Valls
  • Producte bio
  • Productes de proximitat

Suc de Poma Bio 200ml Cal Valls

1,15 €/u

1,15 €

Pes mitjà u.: 0,20 Kg.

1,15 €/u

Suc de Poma Natural 1L Cal Valls
  • Productes de proximitat

Suc de Poma Natural 1L Cal Valls

2,55 €/u

2,55 €

Pes mitjà u.: 1,00 Kg.

2,55 €/u

Suc de Poma Àcida Natural 1L Cal Valls
  • Productes de proximitat

Suc de Poma Àcida Natural 1L Cal Valls

2,55 €/u

2,55 €

Pes mitjà u.: 1,00 Kg.

2,55 €/u

Suc de Pera Bio 200ml Cal Valls
  • Producte bio
  • Productes de proximitat

Suc de Pera Bio 200ml Cal Valls

1,15 €/u

1,15 €

Pes mitjà u.: 0,20 Kg.

1,15 €/u

Suc de Pera Bio 1L Cal Valls
  • Producte bio
  • Productes de proximitat

Suc de Pera Bio 1L Cal Valls

3,99 €/u

3,99 €

Pes mitjà u.: 1,00 Kg.

3,99 €/u

Suc de Taronja Bio 200ml Cal Valls
  • Producte bio
  • Productes de proximitat

Suc de Taronja Bio 200ml Cal Valls

1,55 €/u

1,55 €

Pes mitjà u.: 0,20 Kg.

1,55 €/u

Suc de Mandarina Natural 1L Cal Valls
  • Producte bio
  • Productes de proximitat

Suc de Mandarina Natural 1L Cal Valls

3,25 €/u

3,25 €

Pes mitjà u.: 1,00 Kg.

3,25 €/u

Llimonada Bio 200ml Cal Valls
  • Producte bio
  • Productes de proximitat

Llimonada Bio 200ml Cal Valls

1,15 €/u

1,15 €

Pes mitjà u.: 0,20 Kg.

1,15 €/u

Llimonada Bio 1L Cal Valls
  • Producte bio
  • Productes de proximitat

Llimonada Bio 1L Cal Valls

3,95 €/u

3,95 €

Pes mitjà u.: 1,00 Kg.

3,95 €/u

Suc de Raïm Blanc Bio 200ml Cal Valls
  • Producte bio
  • Productes de proximitat

Suc de Raïm Blanc Bio 200ml Cal Valls

1,25 €/u

1,25 €

Pes mitjà u.: 0,20 Kg.

1,25 €/u

Suc de Raïm Blanc Bio 1L Cal Valls
  • Producte bio
  • Productes de proximitat

Suc de Raïm Blanc Bio 1L Cal Valls

4,35 €/u

4,35 €

Pes mitjà u.: 1,00 Kg.

4,35 €/u

Suc de Raïm Negre Bio 1L Cal Valls
  • Producte bio
  • Productes de proximitat

Suc de Raïm Negre Bio 1L Cal Valls

4,75 €/u

4,75 €

Pes mitjà u.: 1,00 Kg.

4,75 €/u

Suc de Préssec i Raïm Bio 1L Cal Valls
  • Producte bio
  • Productes de proximitat

Suc de Préssec i Raïm Bio 1L Cal Valls

3,99 €/u

3,99 €

Pes mitjà u.: 1,00 Kg.

3,99 €/u

Suc d' Albercoc i Raïm Bio 1L Cal Valls
  • Producte bio
  • Productes de proximitat

Suc d' Albercoc i Raïm Bio 1L Cal Valls

3,99 €/u

3,99 €

Pes mitjà u.: 1,00 Kg.

3,99 €/u

Suc de Pinya Bio 200ml Cal Valls
  • Producte bio
  • Productes de proximitat

Suc de Pinya Bio 200ml Cal Valls

1,35 €/u

1,35 €

Pes mitjà u.: 0,20 Kg.

1,35 €/u

Suc de Pinya Bio 1L Cal Valls
  • Producte bio
  • Productes de proximitat

Suc de Pinya Bio 1L Cal Valls

4,75 €/u

4,75 €

Pes mitjà u.: 1,00 Kg.

4,75 €/u

Suc de Nabius Bio 500ml Cal Valls
  • Producte bio
  • Productes de proximitat

Suc de Nabius Bio 500ml Cal Valls

7,75 €/u

7,75 €

Pes mitjà u.: 0,50 Kg.

7,75 €/u

Vinagre de Poma Bio 500ml Cal Valls
  • Producte bio
  • Productes de proximitat

Vinagre de Poma Bio 500ml Cal Valls

3,75 €/u

3,75 €

Pes mitjà u.: 0,50 Kg.

3,75 €/u

Formatge de Cabra Blanc (1/2 u.) (450 g) Canadell
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten

Formatge de Cabra Blanc (1/2 u.) (450 g) Canadell

11,95 €/u

11,95 €

Pes mitjà u.: 0,45 Kg.

11,95 €/u

Formatge de Cabra amb Pebre Vermell (1/2 u.) (450 g) Canadell
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten

Formatge de Cabra amb Pebre Vermell (1/2 u.) (4...

11,95 €/u

11,95 €

Pes mitjà u.: 0,45 Kg.

11,95 €/u

Formatge de Cabra Romaní (1/2 u.) (450 g) Canadell
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten

Formatge de Cabra Romaní (1/2 u.) (450 g) Canadell

11,95 €/u

11,95 €

Pes mitjà u.: 0,45 Kg.

11,95 €/u

Porció Formatge Blau Ovella (100 g) Roncari-Blue
  • Conservar en fred

Porció Formatge Blau Ovella (100 g) Roncari-Blue

2,25 €/u

2,25 €

Pes mitjà u.: 0,10 Kg.

2,25 €/u

Formatge Pols especial pasta (100 g) Hochland
  • Conservar en fred
  • Sense gluten

Formatge Pols especial pasta (100 g) Hochland

1,35 €/u

1,35 €

Pes mitjà u.: 0,10 Kg.

1,35 €/u

Formatge Tête de Moine Suís 100 grs Rosettes
  • Conservar en fred

Formatge Tête de Moine Suís 100 grs Rosettes

4,95 €/u

4,95 €

Pes mitjà u.: 0,10 Kg.

4,95 €/u

only online
-50%
Data de caducitat 08-10-2026 Formatge Tête de Moine Suís 100 grs Rosettes
  • Conservar en fred
Data de caducitat 08-10-2026

Formatge Tête de Moine Suís 100 grs Rosettes

2,48 €/u

2,48 €

4,95€ / u

Pes mitjà u.: 0,10 Kg.

2,48 €/u

Formatge Gorgonzola (100 g) Ballarini
  • Conservar en fred

Formatge Gorgonzola (100 g) Ballarini

1,85 €/u

1,85 €

Pes mitjà u.: 0,10 Kg.

1,85 €/u

Escates Formatge Grana Padano Dop Terrina (100 g) Zanetti
  • Conservar en fred

Escates Formatge Grana Padano Dop Terrina (100 ...

2,25 €/u

2,25 €

Pes mitjà u.: 0,10 Kg.

2,25 €/u

Formatge d´ovella manchego Rodanxes (100 g) La bocatería
  • Conservar en fred
  • Sense gluten

Formatge d´ovella manchego Rodanxes (100 g) La ...

2,45 €/u

2,45 €

Pes mitjà u.: 0,10 Kg.

2,45 €/u

Formatge Ratllat 4 Formatges (150 g) Hochland
  • Conservar en fred
  • Sense gluten

Formatge Ratllat 4 Formatges (150 g) Hochland

1,95 €/u

1,95 €

Pes mitjà u.: 0,15 Kg.

1,95 €/u

Formatge per Untar Clàssic 200g Cremette
  • Conservar en fred
  • Sense gluten

Formatge per Untar Clàssic 200g Cremette

1,75 €/u

1,75 €

Pes mitjà u.: 0,20 Kg.

1,75 €/u

Formatge Pur de Cabra Rodanxes (100 g) La Bocatería
  • Conservar en fred
  • Sense gluten

Formatge Pur de Cabra Rodanxes (100 g) La Bocat...

2,45 €/u

2,45 €

Pes mitjà u.: 0,10 Kg.

2,45 €/u

Hamburguesa Formatge Blau 120gx2 La Bassola
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten

Hamburguesa Formatge Blau 120gx2 La Bassola

5,95 €/u

5,95 €

Pes mitjà u.: 0,24 Kg.

5,95 €/u

Hamburguesa Formatge (2x120 g) La Bassola
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten

Hamburguesa Formatge (2x120 g) La Bassola

5,95 €/u

5,95 €

Pes mitjà u.: 0,24 Kg.

5,95 €/u

Formatge sense lactosa Edam Rodanxes (150 g) La Bocatería
  • Conservar en fred
  • Sense gluten
  • Sense lactosa

Formatge sense lactosa Edam Rodanxes (150 g) La...

2,45 €/u

2,45 €

Pes mitjà u.: 0,15 Kg.

2,45 €/u

Formatge per Untar amb Fines Herbes Cremette Realfooding Premium Hochland 150g
  • Conservar en fred

Formatge per Untar amb Fines Herbes Cremette Re...

1,69 €/u

1,69 €

Pes mitjà u.: 0,15 Kg.

1,69 €/u

Formatge per Untar Natural Cremette Realfooding Premium Hochland 150g
  • Conservar en fred

Formatge per Untar Natural Cremette Realfooding...

1,69 €/u

1,69 €

Pes mitjà u.: 0,15 Kg.

1,69 €/u

Formatge de Cabra Novell (260 g) Montbrú
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Formatge de Cabra Novell (260 g) Montbrú

6,95 €/u

6,95 €

Pes mitjà u.: 0,26 Kg.

6,95 €/u

Formatge de Búfala de Pasta Tova (250g) Montbrú
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten

Formatge de Búfala de Pasta Tova (250g) Montbrú

9,75 €/u

9,75 €

Pes mitjà u.: 0,25 Kg.

9,75 €/u

Formatge Ratllat Mozzarella per Pizza (200 g) Hochland
  • Conservar en fred
  • Sense gluten

Formatge Ratllat Mozzarella per Pizza (200 g) H...

2,45 €/u

2,45 €

Pes mitjà u.: 0,20 Kg.

2,45 €/u

Vegeburguer Seità i Formatge Bio (160 g) Vegetalia
  • Producte bio
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Vegeburguer Seità i Formatge Bio (160 g) Vegetalia

4,15 €/u

4,15 €

Pes mitjà u.: 0,16 Kg.

4,15 €/u

Formatge Emmental Francés Ratllat 160g EntreMont
  • Conservar en fred

Formatge Emmental Francés Ratllat 160g EntreMont

2,45 €/u

2,45 €

Pes mitjà u.: 0,16 Kg.

2,45 €/u

Formatge de Cabra El Celler (450 g) El Canadell
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten

Formatge de Cabra El Celler (450 g) El Canadell

11,95 €/u

11,95 €

Pes mitjà u.: 0,45 Kg.

11,95 €/u

Formatge de Cabra Sense Lactosa (430 g) El Canadell
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Sense lactosa

Formatge de Cabra Sense Lactosa (430 g) El Cana...

11,95 €/u

11,95 €

Pes mitjà u.: 0,43 Kg.

11,95 €/u

Formatge d'Ovella Semicurat (380 g) El Canadell
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten

Formatge d'Ovella Semicurat (380 g) El Canadell

11,95 €/u

11,95 €

Pes mitjà u.: 0,38 Kg.

11,95 €/u

Formatge d'Ovella Romaní (380 g) El Canadell
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten

Formatge d'Ovella Romaní (380 g) El Canadell

11,95 €/u

11,95 €

Pes mitjà u.: 0,38 Kg.

11,95 €/u

Porció Formatge Blau Cabra (100 g) Roncari Blue
  • Conservar en fred

Porció Formatge Blau Cabra (100 g) Roncari Blue

2,55 €/u

2,55 €

Pes mitjà u.: 0,10 Kg.

2,55 €/u

Formatge Edam Bola Tendre 310g Sombrero de Copa
  • Conservar en fred

Formatge Edam Bola Tendre 310g Sombrero de Copa

3,99 €/u

3,99 €

Pes mitjà u.: 0,31 Kg.

3,99 €/u

abans

4,35

Formatge Gouda Tendre 325g Sombrero de Copa
  • Conservar en fred

Formatge Gouda Tendre 325g Sombrero de Copa

3,45 €/u

3,45 €

Pes mitjà u.: 0,33 Kg.

3,45 €/u

Formatge Maasdam 330g Sombrero de Copa
  • Conservar en fred

Formatge Maasdam 330g Sombrero de Copa

4,55 €/u

4,55 €

Pes mitjà u.: 0,33 Kg.

4,55 €/u

Formatge Rulo Cabra 180g Cobreros
  • Conservar en fred

Formatge Rulo Cabra 180g Cobreros

2,95 €/u

2,95 €

Pes mitjà u.: 0,18 Kg.

2,95 €/u

Formatge de Bufala Semicurat Sarró Montbrú
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Formatge de Bufala Semicurat Sarró Montbrú

33,95 €/Kg

50,92 €

Pes mitjà u.: 1,50 Kg.

33,95 €/Kg

Formatge de Cabra Desnatat Lleugeret Montbrú
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Formatge de Cabra Desnatat Lleugeret Montbrú

27,95 €/Kg

47,51 €

Pes mitjà u.: 1,70 Kg.

27,95 €/Kg

Formatge de Cabra Semicurat Sarró Montbrú
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Formatge de Cabra Semicurat Sarró Montbrú

30,95 €/Kg

69,63 €

Pes mitjà u.: 1,50 Kg.

30,95 €/Kg

Formatge de Búfala Semicurat Suau Montbrú
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Formatge de Búfala Semicurat Suau Montbrú

32,95 €/Kg

32,95 €

Pes mitjà u.: 1,00 Kg.

32,95 €/Kg

Formatge de Cabra Curat Montbrú
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Formatge de Cabra Curat Montbrú

33,95 €/Kg

74,69 €

Pes mitjà u.: 2,20 Kg.

33,95 €/Kg

Formatge de Búfala Curat Montbrú
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Formatge de Búfala Curat Montbrú

33,95 €/Kg

84,87 €

Pes mitjà u.: 2,50 Kg.

33,95 €/Kg

Llibrets de Pernil i Formatge 320g Casa Mas
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Llibrets de Pernil i Formatge 320g Casa Mas

5,99 €/u

5,99 €

Pes mitjà u.: 0,32 Kg.

5,99 €/u

Formatge Emmental Francès Ratllat 200g Mon a Muu
  • Conservar en fred

Formatge Emmental Francès Ratllat 200g Mon a Muu

2,85 €/u

2,85 €

Pes mitjà u.: 0,20 Kg.

2,85 €/u

Formatge Porcions Natural 6u Kiri
  • Conservar en fred

Formatge Porcions Natural 6u Kiri

2,95 €/u

2,95 €

Pes mitjà u.: 0,11 Kg.

2,95 €/u

Formatge Tranchettes 7u La Vaca Que Ríe
  • Conservar en fred
  • Sense gluten

Formatge Tranchettes 7u La Vaca Que Ríe

1,75 €/u

1,75 €

Pes mitjà u.: 0,13 Kg.

1,75 €/u