Elaborat

192 productes

Vegeburguer Tofu i Espinacs Bio (160 g) Vegetalia
  • Producte bio
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Producte vegà

Vegeburguer Tofu i Espinacs Bio (160 g) Vegetalia

4,15 €/u

4,15 €

Pes mitjà u.: 0,16 Kg.

4,15 €/u

Nata per Cuinar (185 ml) Ato
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Nata per Cuinar (185 ml) Ato

2,15 €/u

2,15 €

Pes mitjà u.: 0,19 Kg.

2,15 €/u

Oli Picant 125ml Ferrer
  • Productes de proximitat

Oli Picant 125ml Ferrer

4,25 €/u

4,25 €

Pes mitjà u.: 0,13 Kg.

4,25 €/u

Salsa 92ml Espinaler
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Producte vegà

Salsa 92ml Espinaler

2,25 €/u

2,25 €

Pes mitjà u.: 0,09 Kg.

2,25 €/u

Salsa All i oli (140g) Ferrer
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Producte vegà

Salsa All i oli (140g) Ferrer

2,45 €/u

2,45 €

Pes mitjà u.: 0,26 Kg.

2,45 €/u

Salsa Barbacoa Chipotle 315g Ferrer
  • Productes de proximitat
  • Producte vegà

Salsa Barbacoa Chipotle 315g Ferrer

3,45 €/u

3,45 €

Pes mitjà u.: 0,32 Kg.

3,45 €/u

Salsa Brava 320g Ferrer
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Producte vegà

Salsa Brava 320g Ferrer

3,25 €/u

3,25 €

Pes mitjà u.: 0,32 Kg.

3,25 €/u

Salsa Cheddar 200g Zanuy
  • Productes de proximitat

Salsa Cheddar 200g Zanuy

1,95 €/u

1,95 €

Pes mitjà u.: 0,20 Kg.

1,95 €/u

Salsa Calçots Premium (385 g) Ferrer
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Producte vegà

Salsa Calçots Premium (385 g) Ferrer

5,99 €/u

5,99 €

Pes mitjà u.: 0,39 Kg.

5,99 €/u

Salsa Calçots (645 g) Ferrer
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Producte vegà

Salsa Calçots (645 g) Ferrer

5,99 €/u

5,99 €

Pes mitjà u.: 0,65 Kg.

5,99 €/u

Salsa de Calçots (320 g) Ferrer
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Producte vegà

Salsa de Calçots (320 g) Ferrer

3,15 €/u

3,15 €

Pes mitjà u.: 0,32 Kg.

3,15 €/u

Salsa Picant 92ml Espinaler
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Producte vegà

Salsa Picant 92ml Espinaler

2,25 €/u

2,25 €

Pes mitjà u.: 0,09 Kg.

2,25 €/u

Salsa Romesco 130g Ferrer
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Producte vegà

Salsa Romesco 130g Ferrer

2,75 €/u

2,75 €

Pes mitjà u.: 0,13 Kg.

2,75 €/u

Salsa Taco 200g Zanuy
  • Productes de proximitat

Salsa Taco 200g Zanuy

1,75 €/u

1,75 €

Pes mitjà u.: 0,20 Kg.

1,75 €/u

Salsa Xató (150 ml) Ferrer
  • Productes de proximitat
  • Producte vegà

Salsa Xató (150 ml) Ferrer

2,45 €/u

2,45 €

Pes mitjà u.: 0,26 Kg.

2,45 €/u

Tomàquet Ecològic per Pizzes 350g Capell
  • Producte bio
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Sense lactosa
  • Producte vegà

Tomàquet Ecològic per Pizzes 350g Capell

1,95 €/u

1,95 €

Pes mitjà u.: 0,35 Kg.

1,95 €/u

Tomàquet Fregit \
  • Productes de proximitat
  • Producte vegà

Tomàquet Fregit "Can Rot Xardà"

1,55 €/u

1,55 €

Pes mitjà u.: 0,35 Kg.

1,55 €/u

Tomàquet Fregit amb Oli d\'Oliva (350 g) Ferrer
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Producte vegà

Tomàquet Fregit amb Oli d'Oliva (350 g) Ferrer

2,35 €/u

2,35 €

Pes mitjà u.: 0,35 Kg.

2,35 €/u

Tomàquet Natural Triturat (350 g) Ferrer
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Producte vegà

Tomàquet Natural Triturat (350 g) Ferrer

2,35 €/u

2,35 €

Pes mitjà u.: 0,35 Kg.

2,35 €/u

Tomàquet Natural Triturat (400 g) Can Rot-Xardà
  • Productes de proximitat
  • Producte vegà

Tomàquet Natural Triturat (400 g) Can Rot-Xardà

1,25 €/u

1,25 €

Pes mitjà u.: 0,40 Kg.

1,25 €/u

Tomàquet Natural Triturat en Llauna (800 g) Can Rot-Xardà
  • Productes de proximitat
  • Producte vegà

Tomàquet Natural Triturat en Llauna (800 g) Can...

1,95 €/u

1,95 €

Pes mitjà u.: 0,80 Kg.

1,95 €/u

Tomàquet Sofregit Ecològic (350 g) Capell
  • Producte bio
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Producte vegà

Tomàquet Sofregit Ecològic (350 g) Capell

2,15 €/u

2,15 €

Pes mitjà u.: 0,35 Kg.

2,15 €/u

Tomàquet Sofregit Recepta Casolana (350 g) Ferrer
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Producte vegà

Tomàquet Sofregit Recepta Casolana (350 g) Ferrer

2,35 €/u

2,35 €

Pes mitjà u.: 0,35 Kg.

2,35 €/u

Tomàquet Triturat Ecològic (350 g) Capell
  • Producte bio
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Sense lactosa
  • Producte vegà

Tomàquet Triturat Ecològic (350 g) Capell

1,55 €/u

1,55 €

Pes mitjà u.: 0,35 Kg.

1,55 €/u

Formatge d'Ovella Romaní (380 g) El Canadell
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten

Formatge d'Ovella Romaní (380 g) El Canadell

11,95 €/u

11,95 €

Pes mitjà u.: 0,38 Kg.

11,95 €/u

Formatge d'Ovella Semicurat (380 g) El Canadell
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten

Formatge d'Ovella Semicurat (380 g) El Canadell

11,95 €/u

11,95 €

Pes mitjà u.: 0,38 Kg.

11,95 €/u

Formatge de Búfala de Pasta Tova (250g) Montbrú
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten

Formatge de Búfala de Pasta Tova (250g) Montbrú

9,75 €/u

9,75 €

Pes mitjà u.: 0,25 Kg.

9,75 €/u

Formatge de Búfala Curat Montbrú
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Formatge de Búfala Curat Montbrú

33,95 €/Kg

84,87 €

Pes mitjà u.: 2,50 Kg.

33,95 €/Kg

Formatge de Bufala Semicurat Sarró Montbrú
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Formatge de Bufala Semicurat Sarró Montbrú

33,95 €/Kg

50,92 €

Pes mitjà u.: 1,50 Kg.

33,95 €/Kg

Formatge de Cabra Curat Montbrú
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Formatge de Cabra Curat Montbrú

33,95 €/Kg

74,69 €

Pes mitjà u.: 2,20 Kg.

33,95 €/Kg

Formatge de Búfala Semicurat Suau Montbrú
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Formatge de Búfala Semicurat Suau Montbrú

32,95 €/Kg

32,95 €

Pes mitjà u.: 1,00 Kg.

32,95 €/Kg

Formatge de Cabra amb Pebre Vermell (1/2 u.) (450 g) Canadell
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten

Formatge de Cabra amb Pebre Vermell (1/2 u.) (4...

11,95 €/u

11,95 €

Pes mitjà u.: 0,45 Kg.

11,95 €/u

Formatge de Cabra Blanc (1/2 u.) (450 g) Canadell
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten

Formatge de Cabra Blanc (1/2 u.) (450 g) Canadell

11,95 €/u

11,95 €

Pes mitjà u.: 0,45 Kg.

11,95 €/u

Formatge de Bufala Curat 290g Montbrú
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Formatge de Bufala Curat 290g Montbrú

11,95 €/u

11,95 €

Pes mitjà u.: 0,29 Kg.

11,95 €/u

Formatge de Cabra El Celler (450 g) El Canadell
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten

Formatge de Cabra El Celler (450 g) El Canadell

11,95 €/u

11,95 €

Pes mitjà u.: 0,45 Kg.

11,95 €/u

Formatge de Cabra Fresc de Drap 200g Montbrú
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Formatge de Cabra Fresc de Drap 200g Montbrú

19,95 €/Kg

3,99 €

Pes mitjà u.: 0,20 Kg.

19,95 €/Kg

Formatge de Cabra Novell (260 g) Montbrú
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Formatge de Cabra Novell (260 g) Montbrú

6,95 €/u

6,95 €

Pes mitjà u.: 0,26 Kg.

6,95 €/u

Formatge de Cabra Romaní (1/2 u.) (450 g) Canadell
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten

Formatge de Cabra Romaní (1/2 u.) (450 g) Canadell

11,95 €/u

11,95 €

Pes mitjà u.: 0,45 Kg.

11,95 €/u

Formatge de Cabra Desnatat Lleugeret Montbrú
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Formatge de Cabra Desnatat Lleugeret Montbrú

27,95 €/Kg

47,51 €

Pes mitjà u.: 1,70 Kg.

27,95 €/Kg

Formatge de Cabra Semicurat Sarró Montbrú
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Formatge de Cabra Semicurat Sarró Montbrú

30,95 €/Kg

69,63 €

Pes mitjà u.: 1,50 Kg.

30,95 €/Kg

Formatge de Cabra Sense Lactosa (430 g) El Canadell
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Sense lactosa

Formatge de Cabra Sense Lactosa (430 g) El Cana...

11,95 €/u

11,95 €

Pes mitjà u.: 0,43 Kg.

11,95 €/u

Formatge Fresc de Cabra (250 g) Cal Fruitós
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Producte Cal Fruitós

Formatge Fresc de Cabra (250 g) Cal Fruitós

4,95 €/u

4,95 €

Pes mitjà u.: 0,25 Kg.

4,95 €/u

Formatge Fresc de Vaca Cal Fruitós (250 g)
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Producte Cal Fruitós

Formatge Fresc de Vaca Cal Fruitós (250 g)

2,95 €/u

2,95 €

Pes mitjà u.: 0,25 Kg.

2,95 €/u

Formatge Urgèlia DOP 2,5 Kg Cadí
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Formatge Urgèlia DOP 2,5 Kg Cadí

17,95 €/Kg

44,87 €

Pes mitjà u.: 2,50 Kg.

17,95 €/Kg

Ricotta de Vaca 200g Mas Guri
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Ricotta de Vaca 200g Mas Guri

2,55 €/u

2,55 €

Pes mitjà u.: 0,20 Kg.

2,55 €/u

Mozzarella de Búfala 125g Mas Guri
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Mozzarella de Búfala 125g Mas Guri

2,55 €/u

2,55 €

Pes mitjà u.: 0,13 Kg.

2,55 €/u

Burrata de Vaca 125g Mas Guri
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Burrata de Vaca 125g Mas Guri

2,55 €/u

2,55 €

Pes mitjà u.: 0,13 Kg.

2,55 €/u

Mozzarella de Vaca 100g Mas Guri
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Mozzarella de Vaca 100g Mas Guri

1,55 €/u

1,55 €

Pes mitjà u.: 0,10 Kg.

1,55 €/u

Botifarra d'ou 245g Subirats
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Sense lactosa

Botifarra d'ou 245g Subirats

3,65 €/u

3,65 €

Pes mitjà u.: 0,25 Kg.

3,65 €/u

Delizias Pernil Dolç 120g Noel
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Sense lactosa

Delizias Pernil Dolç 120g Noel

2,39 €/u

2,39 €

Pes mitjà u.: 0,12 Kg.

2,39 €/u

Delizias Pètals Pit Gall d'Indi (Reduïda en Sal) 90g Noel
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Sense lactosa

Delizias Pètals Pit Gall d'Indi (Reduïda en Sal...

2,69 €/u

2,69 €

Pes mitjà u.: 0,90 Kg.

2,69 €/u

Delizias Pit Gall d'Indi 120g Noel
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Sense lactosa

Delizias Pit Gall d'Indi 120g Noel

2,69 €/u

2,69 €

Pes mitjà u.: 0,12 Kg.

2,69 €/u

Fuet (100 g) Subirats
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Fuet (100 g) Subirats

2,75 €/u

2,75 €

Pes mitjà u.: 0,10 Kg.

2,75 €/u

Fuet Extra Peça 150g Subirats
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Sense lactosa

Fuet Extra Peça 150g Subirats

3,35 €/u

3,35 €

Pes mitjà u.: 0,15 Kg.

3,35 €/u

Fuet Sticks 50g Salgot
  • Productes de proximitat

Fuet Sticks 50g Salgot

1,99 €/u

1,99 €

Pes mitjà u.: 0,05 Kg.

1,99 €/u

Guanciale DAUS 120g Subirats
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten
  • Sense lactosa

Guanciale DAUS 120g Subirats

3,99 €/u

3,99 €

Pes mitjà u.: 0,12 Kg.

3,99 €/u

Lacon Lesques 120g Subirats
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Lacon Lesques 120g Subirats

2,35 €/u

2,35 €

Pes mitjà u.: 0,12 Kg.

2,35 €/u

Llom Ibèric de Cebo de Campo 80g Subirats
  • Productes de proximitat

Llom Ibèric de Cebo de Campo 80g Subirats

5,95 €/u

5,95 €

Pes mitjà u.: 0,08 Kg.

5,95 €/u

Llonganissa (100 g) Subirats
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat

Llonganissa (100 g) Subirats

2,99 €/u

2,99 €

Pes mitjà u.: 0,10 Kg.

2,99 €/u

Llonganissa Extra 1/2 Peça al Buit Subirats
  • Conservar en fred
  • Productes de proximitat
  • Sense gluten

Llonganissa Extra 1/2 Peça al Buit Subirats

5,65 €/u

5,65 €

Pes mitjà u.: 0,25 Kg.

5,65 €/u